forex trading logo

Segítség a Vasvárinak

Az iskolánkat adományokkal vagy az adó 1 %-ának felajánlásával a következő szervezeken keresztül is támogathatja:

Vasvári Természetismereti Turisztikai Kulturális és Sportegyesület (VTTKSE)

adószám: 18499285-1-07

számlaszám: 10918001-00000033-07250008

 

 Oklevél 2012

Oklevél 2011

Oklevél 2010

Kulturális eredmények

 A 2013-2014. tanévtől kezdve az eredmények a:

 DIÁKÉLET - IRKA útvonalon elérhető, aktuális tanévi Iskolaújságok végén olvashatók!

 

 

 

 

2012/2013. tanév:

www.vasvarigimn.hu/vpg/files/2012-2013 eredmények kultura.pdf

A fenti linkre kattintva olvashatók az eredmények.

 

2011/2012. tanév

2010/2011. tanév

2009/2010. tanév

 

2011/2012. tanév:

 

ÉS ISMÉT ÉS ÚJBÓL ÉS MEGINT...

Egymás után a harmadik évben is


a DIÁKPÁRBAJ 

megnyerésével

MIÉNK

AZ ÉV ISKOLAI KÖZÖSSÉGE

kitüntető cím!

 

 

www.vasvarigimn.hu/vpg/files/eredmények 2012kult.pdf

A fenti linkre kattintva olvashatók az eredmények.

 

                                      ÁDÁMOK ÉS ÉVÁK NAPJA

 Bemutató a Vörösmarty Színházban

 

Iskolánk Az ember tragédiájából a "Római szín"-t vitte színpadra 
Nagy Judit rendezésében,
amellyel sok -sok elismerést szerzett. A FEHÉRVÁR újság címlapján is 
diákjaink láthatók az előadás közben.

 alt

 alt

2010/2011.tanév:

 

 

GYŐZELEM A DIÁKPÁRBAJON

A háromfordulós vetélkedőn összetettben sikerült megszerezni az első helyet.
Ezzel az elmúlt évi címünket megvédtük, így a 2010/2011. tanévben is iskolánk kapta
 

"AZ ÉV ISKOLAI KÖZÖSSÉGE"


címet.

 

 

E 12 SZÍNPAD

 

Fejér Megyei Diákszínjátszók Találkozója

 

I. helyezés        a B(L)OG című előadással

 

A diákszínpad tagjai:

Kurucz Anita (9.D), Pap Emília (10.B), Kóbor Balázs (11.A), Váradi Viktória (12.A),
Dóra Márton (12.D

 

Felkészítő tanár: Oláh József

 

 

2009/2010.tanév:

 

 

„Kossuth izenete eljött…” művészeti verseny – ének kategória

 

Guba énekegyüttes                                             kiemelt arany minősítés

 

           együttes tagok:      Váradi Lilla (11.C);

                                        Szabó Beáta (11.C);

                                        Tubik Kata (11.C);

                                        Szabó Krisztina (12.C); 

                                        Orosz Ágoston (11.B) 

           felkészítő tanár: Berki Lilla

 

 

 
A Fejér megyei Diáknapokon elért eredményeink 
 
Arany minősítést kaptak:
 
 
Szólóének-kamarakórus kategóriában:
·      Vasvári Kórus, vezetője Juhász Lívia tanárnő. Az énnekkar a közönség díját is elnyerte.
·      Vasvári fiú tercett, melynek tagjai: Klucsik János (9.D), Káplár Balázs (11.A) és Káplár Péter (12.D)
 
Népzene-néptánc kategóriában:
·      Guba énekegyüttes, melynek tagjai Tubik Kata, Váradi Lilla, Szabó Beáta, Szabó Krisztina, Koncz Viktória
·      Orosz fivérek, vasváris tagja Orosz Ágoston (11.B)
 
Szólóhangszer-kamarazenekar kategóriában:
·      Besse Attila (11.C), aki a legmagasabb elismerést is megkapta, kategória díjas lett - zongora
·      Klucsik János (9.C) - harsona
 
Vers és prózamondás kategóriában:
·      Scmidt Sára (10.C)
·      Molnár Bettina (12.C), akinek versmondását annyira jónak találta a zsűri, hogy a Gálaműsorban is felléphetett.
 
Sótájm kategóriában:
·      Molnár Ágnes (12.A) - hastánc
 
Rock-jazz-mai dal kategóriában:
·      Munkácsy testvérek, vasváris tagja Munkácsy Anna (9.D)


Ezüst minősítést kaptak:
 
 
Szólóének-kamarakórus kategóriában:
·      Vasvári kis kamara, tagjai: Váradi Lilla (11.C), Tubik Kata (11.C), Szabó Beáta (11.C), Sajni Zóra Anna (11.C)Nagy Dóra (11.A), Klucsik János (9.C), Káplár Balázs (11.A), Hargitai Míra (12.C), Káplár Péter (12.D)
 
Szólóhangszer-kamarazenekar kategóriában:
·      Szabadi – Szentiványi hegedű duó, Vasváris tagja Szabadi Zsófia (10.A)
 
Vers és prózamondás kategóriában:
·      Borbás Orsolya (10.D). Az ő produkciója a gála előtti szabadtéri szórakoztató műsorba is bekerült.
·      Altmár Kristóf (10.D)
·      Faragó András (11.B), ő közönségdíjat is kapott.
 
Sótájm kategóriában:
·      Tóth Árpád (12.C) - beatbox
·      Drum and broom, tagjai a 12.C-ből: Szabó Krisztina, Morvai Anita, Baffi Kata, Hargitai Míra, Jelena Alma, Simon Anna és Tomalik Péter - ütős produkció
·      Swingers (12.B) - szalagavatós rocky
·      Me against the musik, melynek vasváris tagjai: Balogh Fanni (9.B) és Szabadi Zsófia (10.A)
 
Diákszínpad kategóriában:
·      E12 színpad, tagjai: Váradi Viktória (11.A), Nagy Dóra (11.A), Pálkerti Lilla (9.A), Szántó Marcell (11.A), Pap Emília (9.B), Mika László (12.B), Slett Gergő (11.A), Borbás Orsolya (10.D), Lengyel Kata Zsófia (10.D), Szarvas Viktória (10.B), Devecsai Daniella (11.A), Kóbor Balázs (10.A) és Kósa Júlia (12.D)
 
Irodalmi kategóriában:
·      Káplár Péter (12.D)
 
Honismeret kategóriában:
·      Dobos Debóra (11.A)
 
Bronz minősítést kaptak:
   
Vers és prózamondás kategóriában:
·      Orosz Ágoston (11.B)
 
Szólóhangszer-kamarazenekar kategóriában:
·      Szabadi Zsófia (10.A) - hegedű
 
Sótájm kategóriában:
·      Kodak Adrienn (12.A) - ír tánc
 
Rock-jazz-mai dal kategóriában:
·      Cheese team, tagjai Hach Fanni (9.D) és Kőszegi Balázs (9.D)
 
Honismeret kategóriában:
·      Ács Brigitta (12.C), Lengyel Balázs (12.C) és Szabó Adrienn (12.C)
 
Irodalmi kategóriában:
·      Lázár Viktor (9.B)
 
Az eredményes szereplésükért oklevelet kapnak:
·      Zsolti Tamás (9.D), Kerti Barbara (10.C), Jelena Alma (12.C), Szentzi Dóra (12.C), Tököly Mónika (12.C), Kapás Viktor (12.D), Bodrogai Dóra (12.B), Hegedűs András (12.B), Mika László (12.B), Halmos Anna (10.D)
 
DIÁKPÁRBAJ:
 
A 2009/2010. tanévben első alkalommal megrendezett vetélkedő mindhárom fordulóját, és így természetesen az összetett versenyt is iskolánk csapata nyerte, amellyel kiérdemelte az "ÉV ISKOLAI KÖZÖSSÉGE " címet.

 

 fel