forex trading logo

Segítség a Vasvárinak

Az iskolánkat adományokkal vagy az adó 1 %-ának felajánlásával a következő szervezeken keresztül is támogathatja:

Vasvári Természetismereti Turisztikai Kulturális és Sportegyesület (VTTKSE)

adószám: 18499285-1-07

számlaszám: 10918001-00000033-07250008

 

 Oklevél 2012

Oklevél 2011

Oklevél 2010

Sporteredmények

A 2013-2014. tanévtől kezdve az eredmények a:

 DIÁKÉLET - IRKA útvonalon elérhető, aktuális tanévi Iskolaújságok végén olvashatók! 

 

 

 

 

2012/2013. tanév

www.vasvarigimn.hu/vpg/files/2012-2013 erdmények sport.pdf

 A fenti linkre kattintva olvashatók az eredmények.

 

 2011/2012. tanév

 www.vasvarigimn.hu/vpg/files/eredmények 2012sp.pdf

 A fenti linkre kattintva olvashatók az eredmények.

 

 

2010/2011. tanév

 2009/2010. tanév

  

2010/2011. tanév

KASZÁS KUPA:     
Iskolánk fiú csapata 6 mérkőzést játszott. A csoportban legyőzte a Deák Szakközép, a Comenius és a Kodolányi Középiskola csapatait.
Az egyenes kieséses részben
* a négy közé jutásért 5:0 -ra győzte le a Jáky Középiskolát
* a döntőbe jutásért 2:0 -ra verte a Váci Szakközepet.
A döntőbe a másik ágról az a Deák Szakközép jutott, akiket a csoportban már egyszer legyőzött a csapat. A végső sikert az ellenük kivívott 2:0 -as győzelem jelentette.
A csapat a 6 mérkőzésén 19 gólt rúgott, és az ellenfelek egyszer sem tudták bevenni a kapujukat.
A kupa mellett a legsportszerűbb csapat, a gólkirály (Szarka Martin) és a torna kapusa (Molnár Roland) díjakat is begyűjtötték a fiúk.
A csapat vezetője: Müller Csaba tanárúr
A csapat tagjai:
Bicskei Levente (11.A), Hercig Ádám (11.D), Horváth Márton (11.A), Molnár Roland (11.A), Orbán Zoltán (10.B), Rózsa Dávid (10.D), Samu Krisztián (11.A), Szarka Martin (11.A)
Cikk olvasható a tornáról a következő linkre kattintva:
VÁROSI FUTSAL DÖNTŐ IV.KORCSOPORT:

A 6 csapattal megrendezett városi döntő végeredménye:

1. Tóvárosi Ált. Isk.
2. Vasvári P. Gimnázium
3. Vörösmarty Ált Isk.

A döntőben: Tóvárosi Ált. Isk.-Vasvári P. Gimnázium  3-1
                                Gollövő:  Szepsy Müller Dániel

Csapattagok:
   Brettschneider Márk 9.a
   Csrepka Márton  7.a
   Deczky Dániel  7.A
   D'Urso Marvin  8.B
   Szabó Bence  9.a
   Szepsy Müller Dániel 9.a

A torna gólkirálya Szepsy Müller Dániel lett.
 
LABDARÚGÁS DIÁKOLIMPIA:

V.korcsoport, nagypálya:
        Vasvári-Széchenyi   3-5 

            Góllövők: Kiffer Magor, Orbán Zoltán, Krausz Péter

        Széchenyi-Vasvári   6-0 

V-VI. korcsoport teremlabdarúgás megyei elődöntő:

        Vasvári-Vörösmarty Szakképző   4-3  
            Góllövők: Bicskei Levente (2), Rózsa Dávid (2)
        Vörösmarty Szakképző-Vasvári   1-7  
            Góllövők: Orbán Zoltán (3), Horváth Márton (2), Szarka Martin, Rózsa Dávid

 
X. NAGYKUN KUPA UTÁNPÓTLÁS ÉS FELNŐTT 
KYOKUSKIN MAGYAR BAJNOKSÁG:

Junior 70 kg: Kohut Attila (11.A) II. helyezés
 
II.KAMIKAZE-BECSA KUPA (Országos verseny, Sopron):

Junior 65 kg: Kohut Attila (11.A) I. helyezés
 
KOSÁRLABDA:

 IV. korcsoportos fiúk
október 7-én: Vasvári-Ciszterci 67:27
 Legjobb dobók: Kiss D. (24), Kovács K. (20), Somogyfoki P. (13)
október 14-én: Vasvári-Tolnai u. Ált Isk. 4:47
 Legjobb dobók: Kiss D. (24), Deczky D. (10), Kovács K. (8)
október 20-án: Vasvári-Kodály Ált. Isk  61:12
 Legjobb dobók: Somogyfoki P. (19,Karácsony T. (10), Kiss D. (8)
 VI. korcsoportos lányok
október 15-én: Vasvári-I. István 64:35
 Legjobb dobók: Sándorfi R. (20), Balsay A. (15), Uszkai D. (10)
  VI. korcsoportos fiúk
október 12-én: Vasvári-Tóparti 76:57
 Legjobb dobók: Somogyfoki Sz. (23), Kátay Cs. (20), Gál J. (11)
 október 19-én: Vasvári-I. István 77:70
 Legjobb dobók:  Kátay Cs. (39),Kádár Z. (10), Kiffer M. (8), Rácz T. (8)
VI. korcsoportos amatőr lányok
október 20-án: Vasvári-Kodolányi 34:21
 Legjobb dobók: Dékány V. (20),Panyor K. (6), Felhoffer K. (4)
 
LABDARÚGÁS:

IV. korcsoportos fiúk
Vasvári-Vizivárosi Ált Isk. 8:0
Vasvári-Zentai Ált Isk. 3:1
Vasvári-Hétvezér Ált Isk. 2:1
A városi döntőbe jutásért:     Vasvári-Tolnai Ált Isk. 3:0

  Amatőr kispályás fiúk

Vasvári-Jáky  2:3
Vasvári-Deák  2:0
Vasvári-Bugát  3:0
Vasvári-Hunyadi  8:2
Csapattagok: Dávid Milán,Hertzig Ádám,Horváth Márton,Kiffer Magor,Schöffer Olivér,Skázel Árpád,Skázel Nándor, Szabó Bence
 
FLOORBALL:

2010. október 28-án lejátszott fiú IV. korcsoportos eredmények:
Vasvári-Németh L. Ált.Isk. 0:3
Vasvári-Sz. Imre Ált. Isk.   5:2
Vasvári-Tolnai u. Ált. Isk.   1:3

 

További eredmények olvashatók a következő linkre kattintva:

 
 
2009/2010. tanév

EVEZÉS Országos Diákolimpia                                          

Vegyes kétpár (V. korcsoport) 

Fekete György (10.D) – Fekete Réka (10.D)       3. helyezett 

Vegyes túra    (V. korcsoport) 

Fekete György (10.D) – Fekete Réka (10.D)       4. helyezett 

Leány egypár (V. korcsoport) 

Fekete Réka (10.D)                                            3. helyezett


KARATE VI.J.& S Speed Kupa Nemzetközi Nyílt Bajnokság      

Ifjúsági 65 kg-os fiúk versenye

Kohut Attila (10.A)                                            3. helyezett

 

Sárkányhajó VB 2009. (Rasice Csehország) 

2000 m-en a fiúk között

Korponai Zsófia (9.B)                                        1. helyezett

Vegyes kategóriában:

Korponai Zsófia (9.B)                                        3. helyezett


ATLÉTIKA 
Junior Országos Bajnokság
                                  5000 m síkfutás 

Farkas Dárius (12.A)                                         3. helyezett   

Serdülő Országos Bajnokság                                1500 m akadályfutás 

Kozics Patrik (9.A)                                            1. helyezett 

Megyei Ügyességi Csapatbajnokság             

 Lány súlylökés                                                   2. helyezett 

          csapattagok:   Sándorfi Réka (11.B), Takács Rebeka (9.A)       

                               Kozics Petra (12.A), Körmendi Nóra (9.A) 

Lány magasugrás                                                2. helyezett 

          csapattagok:   Sándorfi Réka (11.B), Kollár Dalma (10.B)

                               Czucz Gréta (10.D), Felhoffer Kitti (10.B) 

Lány távolugrás                                                  2. helyezett 

          csapattagok:   Czucz Gréta (10.D), Máhr Katalin(12.B)

                               Pálinkás Dóra (9.C), Orbán Anett (11.B) 

Lány svédváltó                                                  1. helyezett 

          csapattagok:   Kollár Dalma (10.B), Máhr Katalin(12.B)

                               Czucz Gréta (10.D), Pálinkás Dóra (9.C) 

Fiú távolugrás                                                    2. helyezett 

          csapattagok:   Pintér Mátyás(9.B), Kozics Patrik (9.A)

                               Szilágyi Ádám (12.D), Horváth Máté (10.A) 

Fiú 4 X 1500m                                                  2. helyezett 

          csapattagok:   Juhász Balázs (10.A), Kozics Patrik (9.A)

                               Kóbor Balázs (10.A), Farkas Dáriusz (12.A)

 

Országos Atlétikai Diákolimpia Ügyességi Csapatbajnokság 

4x1500m                                                           13. helyezett 

          csapattagok:   Juhász Balázs (10.A), Kóbor Balázs (10.A),

                               Kozics Patrik (9.A), Farkas Dárius (12.A) 

Svédváltó                                                           9. helyezett 

alt          csapattagok:   Máhr Katalin (12.B), Bóvári Franciska (12.D)

                               Pálinkás Dóra (9.C), Czúcz Gréta (10.C)


Úszás
Városi Diákolimpia                                   VI. korcsoport B. kategória
100 m hátúszás
alt          Felhoffer Kitti (10. B)                   1. helyezés
100 m mellúszás
          Kollár Dalma (10.B)                               1. helyezés
4x50m lány gyorsváltó
          Vasvári Pál Gimnázium csapata    1. helyezés
          csapattagok:  Felhoffer Kitti (10.B), Kollár Dalma (10.B)
                               Fekete Réka (10.D), Matolcsi Nóra (10.D
 
Megyei Diákolimpia
100 m hátúszás                                        VI. korcsoport B. kategória
          Felhoffer Kitti (10. B)                   1. helyezés
100 m mellúszás                                      VI. korcsoport A. kategória
          Németh Kamilla (10.D)                 4. helyezés
100 m gyorsúszás                                     VI. korcsoport A. kategória
          Stumpf Fanni (10.B)                               2. helyezés
 
Országos Diákolimpia
100 m hátúszás                                        VI. korcsoport B. kategória
          Felhoffer Kitti (10.B)                              6. helyezés
 
 
Műkorcsolya
altUtánpótlás Bajnokság
          Faragó Franciska (7.B)                11. helyezés
 
IV. Kelet-Magyarország KupaNemzetközi Műkorcsolya Verseny
Ifjúsági lány kategória
          Faragó Franciska (7.B)                7. helyezés
3
Maskarádé Kupa Országos Műkorcsolya Utánpótlás Verseny
          Faragó Franciska (7.B)                4. helyezés
 


Megrendeléshez kattints a képre!Kosárlabda
Városi Alapfokú Bajnokság
          Lányok                                         5. helyezés
          Fiúk                                             3. helyezés
Megyei Amatőr Diákolimpia
          Lányok                                         4. helyezés
          Fiúk                                             1. helyezés
Országos döntő
          Fiúk                                             13. helyezés
          csapattagok:   Rácz Dávid (9.D), Rácz Tamás (9.D), Rácz Viktor (12.D),
                               Őry Richárd (12.B),Csepregi Ádám (12.B), Szabó Gergő (12.B),
                               Széll Bence (12.A), Slett Gergő (11.A), Vida Péter (11.A)
Megyei Diákolimpia 
V. kcs.                                lányok                     1. helyezés
Országos Elődöntő   
V. kcs.                               lányok                     2. helyezés
          csapattagok:  Balsay Anna (9.D), Debreczeni Zsófia (9.D), Dékány Viktória (10.C)
                               Uszkai Dóra (10.C), Felhoffer Kitti (10.B), Sáfián Viktória (11.D)
                               Fekete Réka (10.D), Panyor Kitti (9.A),
Megyei Diákolimpia 
VI. kcs.                   lányok                     1. helyezés
Országos Elődöntő
VI. kcs.                   lányok                     3. helyezés
          csapattagok:   Balsay Anna (9.D), Debreczeni Zsófia (9.D), Dékány Viktória (10.C)
                               Uszkai Dóra (10.C), Felhoffer Kitti (10.B), Sáfián Viktória (11.D)
                               Panyor Kitti (9.A), Sándorfi Réka (11.B)
Megyei Diákolimpia 
V. kcs.                               fiúk                         4. helyezés
VI. kcs.                    fiúk                         1. helyezés
Országos Elődöntő
VI. kcs.                    fiúk                         3. helyezés
          csapattagok:  Őry Richárd (12.B), Gál János (10.D), Kádár Zoltán (10.D)
                               Somogyfoki Szabolcs (11.A), Kátay Csaba (11.B), Csepregi Ádám (12.B)
                               Szabó Gergő (12.B), Farkas Dárius (12.A) Kelemen András (12.B),                                  Derényi Zsombor (9.C)


Kézilabda
Városi alapfokú bajnokság
          Lányok                                         3. helyezés
          csapattagok:   Pálkerti Lilla (9.A), Szatzker Vanda (9.A), Takács Rbeka (9.A)
                               Malét Orsolya (9.A), Tóth Eliza (9.C), Sebestyén Petra (12.D),
                               Csontos Krisztina (11.B), Pribék Cintia (10.C), Koncz Viktória (11.C)                                          Megyeri Dóra (11.D)
 
 
Tollaslabda
Városi Diákolimpia
V. kcs. A. kat
          Strobl Andrea (10.A)                               1. helyezés
altVI. kcs. A. kat
          Strobl Eszter (12.A)                      1. helyezés
          Simon Adrienn (9.A)                               2. helyezés
          Szentzi Dóra (12.C)                       3. helyezés
 
Megyei Diákolimpia
VI. kcs. A. kat
          Szentzi Dóra (12.C)                       3. helyezés                          
Országos Diákolimpia
VI. kcs. A. kat
          Szentzi Dóra (12.C)                       13. helyezés
 
Atlétika
Mezei Megyei Diákolimpia
VI.kcs.                    
          Farkas Dárius Ádám (12.A)                    1 helyezés     
V.kcs.           
          Kozics Patrik (9.A)                        3. helyezés    
V.kcs.           
          Kovács Máté (8.A)                        4. helyezés
                                                              mindhárman továbbjutottak az országos döntőbe
Karate
Diákolimpia Országos Döntő Kyokharata(Szeghalom):
Kohut Attila 10.A  I. helyezés 


Röplabda
Városi alapfokú bajnokság:
alt          Lányok                                         2. helyezés    
          csapattagok:   Takács Rebeka (9.A), Molnár Nikolett (9.A),
                               Viniczai Dóra (9.A), Simon Adrienn (9.A),
                               Kóger Dóra (11.C), Mika Gyöngyvér (11.C),
                               Lombos Mónika (11.B), Sándorfi Réka (11.C), Körmendi Nóra (9.A)
 
Megyei amatőr bajnokság:
          Lányok                                         3. helyezés    
          csapattagok:   Takács Rebeka (9.A), Molnár Nikolett (9.A), Viniczai Dóra (9.A),
                               Simon Adrienn (9.A), Kóger Dóra (11.C), Mika Gyöngyvér (11.C),
                               Lombos Mónika (11.B), Sándorfi Réka (11.C)
          Fiúk                                             2. helyezés    
          csapattagok:   Csepregi Ádám (12.B), Szabó Gergő (12.B), Horváth Márton (10.A),
                               Pintér Mátyás (9.B), Arany Benjamin (9.D), Klucsik János(9.C),
                               Kelemen András (12.B), Binszki Máté (9.A)
 
Megyei Diákolimpia
V. kcs.                               lányok                     3. helyezés    
          csapattagok:   Glázer Dorottya (10.C), Bolgár Evelin (10.C), Körmendi Nóra (9.A),
                               Takács Rebeka (9.A), Viniczai Dóra (9.A), Molnár Nikolett (9.A),
                               Simon Adrienn (9.A), Mika Gyöngyvér (11.C)
VI.kcs.                               lányok:                               3. helyezés    
          csapattagok:   Körmendi Nóra (9.A), Takács Rebeka (9.A), Viniczai Dóra (9.A),
                                Molnár Nikolett (9.A), Simon Adrienn (9.A), Lombos Mónika (11.B),                                        Sándorfi Réka(11.B), Mika Gyöngyvér (11.C), Kóger Dóra (11.C)
 
 
Felkészítő tanárok: Majorné Szloboda Mária, Kiffer Zoltán, Schermann László
 

Fel