forex trading logo

Segítség a Vasvárinak

Az iskolánkat adományokkal vagy az adó 1 %-ának felajánlásával a következő szervezeken keresztül is támogathatja:

Vasvári Természetismereti Turisztikai Kulturális és Sportegyesület (VTTKSE)

adószám: 18499285-1-07

számlaszám: 10918001-00000033-07250008

Vasvári Pál Gimnázium Nemzetközi Cserekapcsolatok Alapítványa

adószám: 19096689-1-07

számlaszám: 10102952-38075719-00000004

 

 Oklevél 2012

Oklevél 2011

Oklevél 2010

Címlap Közösségi szolgálat Partnerek listája
Partnerek listája

Együttműködési megállapodások:

Intézmény neve

Település

"Életöröm"Idősotthon Közhasznú Nonprofit Kft
"Háromfalu"Bástya Közhasznú Egyesület
"Musical-re hangolva" Egyesület
"Vigyázó kéz"Gyermekvédelmi Egyesület
72 óra kompromisszum nélkül -Ökumenikus Ifjúsági Iroda
A Tehetséges Zenészekért Alapítvány
Abai Polgárőr Egyesület
ACRO DANCE S.E.
Aegis Kultúráért és Művészetért Alapítvány
AFS Magyarország  Nemzetközi Csere
Alapítvány a székesfehérvári fogyasztóvédelemért
Alba Amatőr Kosárlabda Sportegyesület
Alba Öttusa Sportegyesület
Alba Regia Sport Club
Alba Regia Szimfonikus Zenekar
Alba Regia Táncegyesület
Alba Sansz Kulturális Alapítvány 
Alba Triatlon SE
Alba Volán Sportclub
Alkot6ok Kreatív Egyesület
Állatvédő Egyesület
ALMAMAG Magyaralmásért Egyesület
Alpha Segítőkéz Állatkórházi Alapítvány
Alternatív Közhasznú Mozgássérült Egyesület
ÁMK Cifrakert Óvoda
ARAK Alba Regia Atlétikai Klub
Aranybulla Könyvtár
Árpád úti Óvoda
ART Kulturális Egyesület
Assisi Szt.Ferenc RK.Karítász Csoport
Balatoni Regionális Történeti Kutatóintézet,Könyvtár és Kálmán Imre Emlékház (BRTK Könyvtár)
Baptista Gyülekezet
Baptista Szeretetszolgálat Aranybárka Idősek és Pszichiátriai Betegek Otthona
Bevándorlási Hivatal Közép-Dunántúli Reg.Igazgatóság
Bice-Bóca Egyesület
Bodajki Ált. Isk.
Bory-vár Alapítvány
Brunszvik-Beethoven Kulturális Központ
Chernel Gimn.
Cigány Nemzetiségi Önkormányzat
Classic-Horse (lovas)
Csákberényi Önkormányzat
Csemetekert Óvoda
Csitáry Emil Művészeti Műhely
Csőszi Református Egyházközség
Depónia Nonprofit Kft
Digitális Tudásért Alapítvány - Logiscool
Dog Plusz Felelős Állattartók Egyesülete
Dr.Végh János Óvoda
ECHO Innovációs Műhely Fejér Megyei Civil Információs Centrum
Egészségdokk
Egyesített Szociális Intézmény,Rákóczi út
Együtt Bakonycsernyéért
ÉletPont Nonprofit Kft
Enying VSE Labdarúgó Szakosztály 
Enyingi Szirombontogató Óvoda
Értelmi Fogy.és Pszich.Betegek Otthona
Esthajnal Nyugdíjasklub
Eszterlánc Napközi Otthonos Óvoda
Európa Ifjúsága Egyesület
Evangelikus Egyházközség
Ezerjó Nyugdíjas Egyesület
Ezredéves Készségfejlesztő Óvoda,Ált.Iskola és Speciális Szakiskola
Falzett Közhasznú Alapítvány
Fehérvár Badminton Sportegyesüle
Fehérvár Enthroners Sportegyesület
Fehérvár Póló SC
Fehérvár Rugby Club
Fehérvár Vízilabda SE
Fehérvárcsurgó Önkéntes Tüzoltó Egyesület
Fehérvárcsurgói Polgárőrség
Fehérvári Kosárlabda Club
Fejér Megyei Dyslexiás Gyermekekért Egyesület
Fejér Megyei Integrált Szoc.Intézmény
Fejér Megyei Kormányhivatal Népegészségügyi Osztály
Fejér Megyei Művelődési Központ
Fejér Megyei Pedagógiai Szakszolgálat
Fejér Megyei Szent György Kórház
Fejér Nyugdíjas Szövetség
Felsővárosi Óvoda
Fertőzug Élővilágáért Egyesület
Ficánkoló Óvoda Magyaralmási Tagóvodája
Floriana Könyvtár
Forrás Evangélikus Óvoda
FŐNIX Rock and Roll S.E.
Füle Község Önkormányzata
Gánt Község Önkormányzata
Gárdonyi Óvoda Dinnyési Tanóvódája
Gárdonyi Református Egyházközség
Gárdonyi Géza Általános Iskola
Gárdonyi Géza Művelődési Ház és Könyvtár
Gárdonyi VSC
Gárdonyi Városüzemeltetési Kft (Park kemping)
Gyöngyvirág Óvoda
HEROSZ Fejér Megyei Szervezete
Hetedhét Játékmúzeum (Városi Képtár)
Hetednapi Adventista Egyház
Hétpettyes Óvoda ARANYESŐ Alapítvány
Hit Gyülekezete
HONVÉD SZONDI GYÖRGY SE
Horváth István Általános Iskola 
Hosszúsétatéri Óvoda
Hunyadi Diáksport  és Kulturális Egyesület
I.András Király Lovagrend
Iszkaszentgyörgy Község Önkormányzata
Iszkaszentgyörgyi Vackor Óvoda
Kaptár Országos Ifjúsági Szolgáltató Iroda
Kápolnásnyéki Református Egyházközség
Katasztrófavédelem - Székesfehérvári Hivatásos Tűzoltó Parancsnokság
Kempelen  Farkas Tagiskola
KISZI Farkas Gyula Ált.Iskola
Kodály Zoltán Általános Iskola, Gimnázium és AMI
Kodolányi FRKE (röpladba)
Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-Főkapitányság
Köfém Lakóiért és Gyermekeiért Egyesület
Községi Önkormányzat
Lamberg-kastély Kulturális Központ
Látótér Alapítvány
Lepsény-Mezőszentgyörgy Sportkör
Lorántffy Református Óvoda
Lovasberény Római Katolikus Plébánia
Lovasberényi Napközio. Óvoda
Lovasberényi Polgármesteri Hivatal
Lovasberényi Testedzők Egyesülete
Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület
Magyar Vöröskereszt Fejér Megyei Szervezet
Magyaralmás Község Önkormányzata
Magyarországi Alkotóművészek Közép-és Nyugat-dunántúli Regionális Társasága
Mária Rádió Közhasznú Egyesület
Maroshegyi Óvoda
Martonvásári  Olimpia Diák Sportegyesület
Martonvásári Gyeremekekért Alapítvány
Más Fogyatékos Gyermekekért Alapítvány
Matula Hagyományörző Egyesület
Mezőszentgyörgy Község Önkormányzata
Mezőszilasi Általános Iskola
Móri Fúvószenei Egyesület
Móri Napsugár Óvoda
Móri Önkéntes Védőnői Szolgálat
Móri Református Egyházközösség
Móri Római Katolikus Egyházközség
Móricz Zsigmond Művelődési Ház és Könyvtár
Mozgássérültek Fejér Megyei Egyesülete
Mozogj Kreatívan SE
Művelődési Ház és Könyvtár
Nádasdy Általános Iskola
Nagyközségi Könyvtár
Napsugár Óvoda
Napsugár Óvoda
Nefelejcs Hagyományörző Egyesület
Németh László Ált. Isk.
Nők a Tudományért Egyesület
Olajfa Református Óvoda
Orka Fehérvári Szinkronúszó Sportegyesület
Országos Mini-futball Szövetség
Pákozdi Kulturális Egyesület
Pákozdi Nagyközség Önkormányzata
Pákozdi Nemeskócsag Ált.Iskola
Pákozdi Nyitnikék Óvoda
Parkerdő Sport Egyesület
Pata és Mancs Terápiás és Oktatási Egyesület
Pátka Község Önkormányzata
Pátka Sportkör
Pauer Lovasklub
Pázmánd Község Önkormányzata
Pázmánd NKSE
Pázmándi Toporgó Természetjáró Egyesület
Pegazus Alapítvány
Pitypang Óvoda
Polgárdi Református Egyházközség
Polgárdi Római Katolikus Plébánia
Polgárdi Városi SE
Pro Vértes Nonprofit Zrt
Pszichológiai és Pedagógiai Intézet és Alapítvány
Pusztavámi Evangélikus Egyházközség
Pusztavámi Művelődési Ház
Pusztavámi Általános Iskola
Radnóti Miklós Ált.Iskola
Rákóczi utcai Óvoda Mancz János Tagóvodája
Régiók Fejlesztéséért Egyesület
Reményi Sándor Református Ált.Iskola és AMI
Rikaizen-Angyalkert SE
Római Katolikus Egyházközség
Római Katolikus Plébánia
Sárkeresztúr Község Önkormányzata
Sárszentmihályi Önkormányzat
Sárszentmihályi Református Egyházközség
Sárrét Kistáj Önkormányzati Társulás
Seregélyes Nagyközség
Seregélyesi Ált.Iskola Alapítványa
SIRÁLY Egészségügyi és Szociális Szolgáltató Nonprofit Kft
SMART GRANT Közhasznú Alapítvány
Soponya Nagyközség Önkormányzata
Sport Egyesület
Sukoró Sportbarátok Közhasznú SE
Sun Beach Sportegyesület
Szabadművelődés Háza
Szent Mihály Plébánia
Székesfehérvári Bory Jenő  Ált.Iskola 
Székesfehérvári Egyházmegyei Karitász
Székesfehérvári Református Egyházközség
Székesfehérvári Otthon Segítő Alapítvány
Székesfehérvári Turisztikai Közhasznú Nonprofit Kft
SZÉNA Egyesület
Széna Téri Általános Iskola
Szent Imre Iskolaház
Szín-Tér Egyesület
Szociális Alapszolgáltatási Központ
Táska Rádió
Teljes Élet Szociális Alapítvány
Terepjáró Diáksport SE
THURY-VÁR Nonprofit Kft
Tinódi Ref.Ált.Isk és Alapfokú Műv. Iskola
Tolnai utcai Óvoda
Tolnai utcai Óvoda Sziget utcai Tagóvodája
Tóvári Ált.Iskola
Törpe-Ovi Alapítványi Óvodája
Úrhidai Lovas Egyesület
Úrkúti Német Nemzetiségi Óvoda 
Vakok és Gyengénlátók Fejér Megyei Szervezete
Városi Közművelődési Alapítvány
Városszépítő és-védő Egyesület
Várpalotai Hírcentrum Nonprofit Kft
Vas Gereben Könyvtár
Vasútvidéki Prohászka Egyházközség
Velence Baptista Gyülekezet
Velencei Meseliget Óvoda
Velence-Tavi Fejlesztési Nonprofit Kft
Velencei-tó Turizmusáért TDM Egyesület
Vértes- Lovas Sport és Kulturális Közhasznú Egyesület
Vértesalja Óvoda
Videoton Labdarúgó Közalapítvány
Vörösmarty Mihály  Könyvtár és tagkönyvtárai 
Vörösmarty Színház
Zángó drift és    SE
Zengő Óvoda
Zengő Óvoda 
Zengő Óvoda Eszterlánc Tagóvodája
Zentai Mitama Aikido Dojo
Zöldliget Magyar-Angol két tanítási nyelvű Baptista Ált.Iskola
Veszprém
Bodajk
Várpalota
Székesfehérvár
Székesfehérvár
Székesfehérvár
Aba
Balatonfüred
Székesfehérvár
Székesfehérvár
Székesfehérvár
Székesfehérvár
Székesfehérvár
Székesfehérvár
Székesfehérvár
Székesfehérvár
Székesfehérvár
Székesfehérvár
Székesfehérvár
Kápolnásnyék
Veszprém
Magyaralmás
Székesfehérvár
Székesfehérvár
Szabadbattyán
Székesfehérvár
Székesfehérvár
Székesfehérvár
Székesfehérvár
Lepsény
Siófok
Székesfehérvár
Velence
Székesfehérvár
Mór
Bodajk
Székesfehérvár
Martonvásár
Agárd
Mór
Pákozd
Csákberény
Kőszárhegy
Székesfehérvár
Csősz
Székesfehérvár
Székesfehérvár
Pátka
Mezőszilas
Székesfehérvár
Gárdony
Székesfehérvár
Bakonycsernye
Székesfehérvár
Enying
Enying
Tordas
Lepsény
Polgárdi
Magyaralmás
Székesfehérvár
Mór
Székesfehérvár
Székesfehérvár
Székesfehérvár
Székesfehérvár
Székesfehérvár
Székesfehérvár
Székesfehérvár
Fehérvárcsurgó
Fehérvárcsurgó
Székesfehérvár
Székesfehérvár
Székesfehérvár
Székesfehérvár
Székesfehérvár
Székesfehérvár
Székesfehérvár
Székesfehérvár
Székesfehérvár
Székesfehérvár
Magyaralmás
Csákvár
Várpalota
Székesfehérvár
Füle
Gánt
Dinnyés
Gárdony
Gárdony
Székesfehérvár
Gárdony
Gárdony
Székesfehérvár
Székesfehérvár
Székesfehérvár
Székesfehérvár
Székesfehérvár
Székesfehérvár
Székesfehérvár
Pétfürdő
Székesfehérvár
Székesfehérvár
Székesfehérvár
Iszkaszentgyörgy
Iszkaszentgyörgy
Székesfehérvár
Kápolnásnyék
Székesfehérvár
Pázmánd
Sárosd
Székesfehérvár
Székesfehérvár
Tatabánya
Székesfehérvár
Sárkeszi
Mór
Gárdony
Lepsény
Csákvár
Lovasberény
Lovasberény
Lovasberény
Lovasberény
Nadap
Székesfehérvár
Magyaralmás
Székesfehérvár
Veszprém
Székesfehérvár
Martonvásár
Martonvásár
Székesfehérvár
Székesfehérvár
Mezőszentgyörgy
Mezőszilas
Mór
Mór
Mór
Mór
Mór
Szabadbattyán
Székesfehérvár
Székesfehérvár
Kincsesbánya
Nádasdladány
Seregélyes
Kápolnásnyék
Székesfehérvár
Csákberény
Székesfehérvár
Székesfehérvár
Székesfehérvár
Székesfehérvár
Sárszentmihály
Pákozd
Pákozd
Pákozd
Pákozd
Gárdony
Székesfehérvár
Pátka
Pátka
Nemesvámos
Pázmánd
Pázmánd
Pázmánd
Székesfehérvár
Mór
Polgárdi
Polgárdi
Polgárdi
Csákvár
Várpalota
Pusztavám
Pusztavám
Pusztavám
Mór
Szfvár
Pusztavám
Lovasberény
Székesfehérvár
Pusztavám
Pusztaszabolcs
Sárkeresztúr
Sárszentmihály
Sárszentmihály
Szabadbattyán
Seregélyes
Seregélyes
Kincsesbánya
Székesfehérvár
Soponya
Pázmánd
Sukoró
Kápolnásnyék
Székesfehérvár
Csákvár
Székesfehérvár
Székesfehérvár
Székesfehérvár
Székesfehérvár
Székesfehérvár
Székesfehérvár
Székesfehérvár
Székesfehérvár
Székesfehérvár
Mór
Székesfehérvár
Söréd
Székesfehérvár
Várpalota
Enying
Székesfehérvár
Székesfehérvár
Székesfehérvár
Bodajk
Úrhidai
Úrkút
Székesfehérvár
Mór
Székesfehérvár
Várpalota
Enying
Székesfehérvár
Velence
Velence
Velence
Velence
Felcsút
Csákberény
Székesfehérvár
Székesfehérvár
Székesfehérvár
Székesfehérvár
Pusztavám
Sárbogárd
Fehérvárcsurgó
Székesfehérvár
Velence